Numeratory ZNT do tłoczników

Numeratory ZNT do tłoczników

Dla zakładów przemysłowych wykonujemy standardowe numeratory z wymiennymi czcionkami o oznaczeniu ZNT. Są one powszechnie stosowane w tłocznikach postępowych i transferowych, ale znajdują zastosowanie również w innych maszynach i urządzeniach.

Numeratory do tłoczników – zastosowanie

Oznaczanie stali numeratorami jest powszechnie stosowaną praktyką w dużych zakładach przemysłowych. Numeratory do tłoczników pozwalają na znakowanie produktów, nadawanie im numerów seryjnych i oznaczanie, umożliwiające rozróżnianie danego materiału, etc.

Numeratory do tłoczników wytwarza się w zestawach liczb oraz liter, co umożliwia wykorzystywanie ich w dowolnych kombinacjach, a ich liczba staje się nieograniczona. Numeratory wykonywane są najczęściej ze stali narzędziowej, która zapewnia im odpowiednią trwałość i odporność na duże obciążenia. Ich wymiary są dostosowywane do potrzeb klienta.

Realizacja Toptech: Numeratory ZNT do tłoczników

Poniżej przedstawiamy jedną z naszych realizacji – standardowe numeratory z wymiennymi czcionkami o oznaczeniu ZNT, stosowane w tłocznikach postępowych i tranferowych.

Wymiarowo są znormalizowane i odpowiadają standardom, których używa wielu znanych producentów blach w branży motoryzacyjnej. Wymiary montażowe można zobaczyć na załączonych zdjęciach.

W numeratorach stosowane są czcionki metalowe z kołnierzem o roboczym oznaczeniu WZ. Kołnierz zabezpiecza czcionki przed wypadnięciem z oprawy numeratora, dlatego numeratory mogą pracować w cyklu automatycznym. Numeratory do tłoczników i czcionki metalowe produkujemy w naszej firmie i mamy je dostępne prosto z magazynu. Wielkości czcionek to 2 mm, 3 mm, 4 mm, i 5 mm.

numeratory z wymiennymi czcionkami o oznaczeniu ZNT

numeratory i czcionki metalowe

numeratory znt do tłoczników

Czcionki standardowo wykonujemy ze stali NC11LV i hartujemy do twardości 60 HRC +/-2 HRC. Na życzenie klienta możemy wykonać je ze stali szybkotnącej lub proszkowej i zahartować do wyższej twardości.

Oprócz standardowych numeratorów do tłoczników i czcionek, produkujemy też numeratory i czcionki wg rysunków oraz wzorów klienta.

Każdy nietypowy wymiar i kształt jesteśmy w stanie wykonać w ciągu 10-15 dni roboczych.

Powrót
Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana