Cięcie CNC – najpopularniejsze metody cięcia

Cięcie CNC to nowoczesna i obecnie najbardziej precyzyjna metoda obróbki materiałów. Wykorzystuje się do niej maszyny sterowane komputerowo, dzięki którym można uzyskać bardzo skomplikowane kształty i powtarzalne rezultaty. Przyjrzyjmy się najpopularniejszym rodzajom cięcia CNC.

Czytaj

Praca w Toptech – jak wspieramy rozwój naszych pracowników

W jednostkowej produkcji bardzo ważne są umiejętności naszych pracowników. To one gwarantują wysoką jakość realizacji każdego zlecenia. Mateusz Janus, nasz programista CNC i kierownik grupy produkcyjnej, zdradza w jaki sposób dbamy o rozwój naszych pracowników i jak umożliwiamy im zdobywanie nowych umiejętności.

Czytaj

Nowa frezarka w naszym zakładzie

Pod koniec września br. do naszego parku maszynowego dołączyła kolejna, trzecia już frezarka. Decyzja o jej zakupie podyktowana była rosnącą ilością zamówień oraz oczekiwań naszych klientów.

Czytaj

Realizacja: Numeratory ZNT do tłoczników

Przedstawiamy nasze standardowe numeratory z wymiennymi czcionkami o oznaczeniu ZNT. Są one powszechnie stosowane w tłocznikach postępowych i transferowych, ale znajdują zastosowanie również w innych maszynach i urządzeniach.

Czytaj

Realizacja: Matryce do wykrawania blach

Matryce do wykrawania blach - jak sama nazwa wskazuje - służą do wykrawania otworów w blachach i gabarytach blach o różnych kształtach oraz wielkościach. Dlatego w wielu przypadkach matryce różnią się sposobem wykonywania. Zależnie od kształtu i gabarytów matryc potrzebny jest inny park maszyn i osobne maszyny do produkcji mniejszych i większych matryc.

Czytaj
Zobacz
Kontakt

Biuro Nowa Sól

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

tel. + 48 68 458 54 84

Hala produkcyjna Nowa Sól

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

tel. + 48 68 458 54 84
e-mail: biuro@toptechpolska.pl

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Dział techniczny

Potrzebujesz pomocy w zakresie projektów? Zadzwoń, chętnie doradzimy.

tel. + 48 68 458 54 84
e-mail: biuro@toptechpolska.pl

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana