Dzień dobry

Jesteśmy firma produkcyjną, która realizuje jednostkową produkcję precyzyjnych wyrobów metalowych od 2002 roku. Masz pytania? Zapraszamy do kontaktu.

Znakowniki, matryce, stemple i hartowane części ze stali – to nasza specjalność. Tworzymy wyroby jednostkowe, o dużej precyzji wykonania.

Jesteśmy w stanie wyprodukować  elementy z dokładnością do 0,01 mm. Stale rozwijamy nasze warunki produkcyjne i umiejętności, by wejść w tolerancje mikronowe.

Pracują dla nas osoby z długoletnim doświadczeniem w branży precyzyjnej obróbki metali. Zatrudniamy także pracowników bez doświadczenia i przyuczamy ich do pracy na maszynach.

Nasz park maszynowy to nowe lub paroletnie frezarki i tokarki CNC, szlifierki, elektrodrążarki wgłębne i drutowe. Modele 3D wyrobów i programy na maszyny CNC przygotowujemy przy użyciu kilku systemów CAD/CAM. Wykonujemy ręczne, precyzyjne polerowanie naszych wyrobów, szczególnie przed wykonaniem powłok PVD.

Poznaj naszych specjalistów

Tomasz
Wasyluk

Jacek
Targosz

Joanna
Różańska

Agnieszka
Wasyluk

Tomasz
Bernacki

Roman
Mielcarz

Tomasz Wasyluk

Właściciel

Mgr inż. mechaniki i budowy maszyn, specjalność "Automatyzacja i organizacja procesów produkcyjnych". Ponad 20-letnie doświadczenie w branży tłoczenia blach, projektowania narzędzi technologicznych oraz obróbce mechanicznej metali i obróbce elektroerozyjnej metali.

tel. 68 458 54 84 / 510 093 460

Jacek Targosz

Szef produkcji / Główny technolog

Mgr inż. o specjalności „Kształtowanie jakości produktów przemysłowych”, Wydział Towaroznawstwa Uniwersytetu Ekonomicznego w Poznaniu. 6 lat pracy w Toptech.
Duża wiedza w zakresie obróbki mechanicznej i elektroerozyjnej metali oraz w zakresie tłocznictwa metali i zarządzania jakością. Programista maszyn CNC.

tel. 68 458 54 84

Joanna Różańska

Inżynier Sprzedaży / Technolog - konstruktor

Mgr inż. o specjalizacji "Urządzenia sanitarne", Wydział Inżynierii Środowiska. Bardzo dobre kontakty z klientami i dostawcami, umiejętność konstruowania narzędzi do znakowania.

tel. 68 458 54 84

Agnieszka Wasyluk

Głowna księgowa i kadrowa / Inżynier sprzedaży

Inż. o specjalności "Finanse i Bankowość", Wydział Zarządzania i Marketingu. Duże doświadczenie w księgowości, kadrach i sprawach związanych z finansami. Bardzo dobry kontakt z klientami i dostawcami.

tel. 68 458 54 84 / 512 206 056

Tomasz Bernacki

Kierownik grupy produkcyjnej / Programista maszyn CNC

Inż. o specjalności "Sieciowe systemy informatyczne". Od początku związany z obróbką mechaniczną metali i maszynami CNC do obróbki metali. Programista maszyn CNC. Około 10-letnie doświadczenie w branży.

Roman Mielcarz

Kierownik grupy produkcyjnej / Programista maszyn CNC

Technik elektronik. Od początku związany z obróbką mechaniczną metali i obróbką elektroerozyjną metali. 10-letnie doświadczenie w Toptech. Umiejętność obsługi większości maszyn CNC pracujących w Toptech oraz umiejętność programowania frezarek CNC i druciarek CNC.

Zespół

Mateusz Janus

Aleksy
Czyżak

Adam
Maludy

Marcin
Jakubiec

Paweł
Kempski

Marek
Aleksandrowicz

Andrzej
Zieliński

Marek
Krzysztofik

Paweł
Wasyluk

Patryk
Bubisz

Mateusz Janus

Kierownik grupy produkcyjnej / Programista maszyn CNC

Studia na Wydziale Mechanicznym. Umiejętność pracy na centrum tokarskim CNC, umiejętność programowania tokarek CNC, znajomość G-kodów. Kilkuletnie doświadczenie w branży obróbki metali.

Aleksy Czyżak

Operator maszyn CNC

Adam Maludy

Operator maszyn CNC

Marcin Jakubiec

Programista maszyn CNC

Paweł Kempski

Operator maszyn CNC

Marek Aleksandrowicz

Operator maszyn konwencjonalnych

Andrzej Zieliński

Technolog - konstruktor

Marek Krzysztofik

Technolog - konstruktor

Paweł Wasyluk

Operator maszyn CNC

Patryk Bubisz

Operator maszyn CNC

Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana