Realizacja: Matryce do wykrawania blach

Realizacja: Matryce do wykrawania blach

Matryce do wykrawania blach - jak sama nazwa wskazuje - służą do wykrawania otworów w blachach i gabarytach blach o różnych kształtach oraz wielkościach. Dlatego w wielu przypadkach matryce różnią się sposobem wykonywania. Zależnie od kształtu i gabarytów matryc potrzebny jest inny park maszyn i osobne maszyny do produkcji mniejszych i większych matryc.

Mogą być to matryce do wykrawania otworów okrągłych, kwadratowych, prostokątnych, a nawet do kilku innych kształtów geometrycznych. Ale zdarzają się także matryce do wykrawania otworów o bardzo nietypowych kształtach.

My specjalizujemy się właśnie w tych ostatnich, a im bardziej nietypowy otwór do wykrojenia tym lepiej.

Na zdjęciu obok pokazujemy typ matryc, w których głównie się specjalizujemy. Są to matryce instalowane w wykrojnikach. W tej grupie produktów produkujemy całe matryce i wkładki matrycowe do wykrawania nietypowych kształtów.

stemple i matryce do wykrawania blach nowa sól cnc

Pod tą grupę matryc, obecnie opracowujemy odpowiedni magazyn materiałów, odpowiednie mocowania na frezarkach, druciarkach i szlifierkach. To pozwoli nam na szybkie wykonywanie takich matryc. Niedługo będziemy też wykonywać matryce od razu, w twardym, zahartowanym materiale, co powinno także przyspieszyć realizację.

Lubimy wykonywać małe matryce, a największe, jakie aktualnie wykonujemy mają wymiary: 400 mm x 400 mm i ciężar max 50 kg.

Powrót
Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana