Stemple i matryce do wykrawania blach

Od 2010 roku rozwijamy proces produkcji stempli i matryc do wykrawania blach o niestandardowych kształtach. Dążymy do tego, aby produkować tego typu elementy w krótkim czasie i o dużej precyzji. Posiadamy odpowiednie frezarki do przygotowania wstępnego płyt przed hartowaniem, druciarki do wykonania precyzyjnych otworów tnących o przeróżnych kształtach i szlifierki do precyzyjnego szlifowania powierzchni i ostrzenia krawędzi tnących. W niedługim czasie nasz park maszynowy będziemy chcieli wzbogacić o szlifierkę koordynacyjną CNC do szlifowania otworów tnących okrągłych i kształtowych. Dodatkowo rozwijamy proces frezowania gwintów w twardym materiale i przygotowujemy się do zakupu drążarki wgłębnej do drążenia gwintów. Wszystko po to, aby wytwarzać matryce i stemple od razu w twardym, zahartowanym materiale co przyspieszy ich wykonanie.

Dla niektórych klientów wykonujemy dodatkowo proces polerowania powierzchni roboczych i zlecamy nakładanie powłok PVD zwiększając trwałość produktów.

Gabaryty stempli to około 200 mm x 200 mm max, a matryc 400 mm x 400 mm max.

Zobacz również

Sprawdź nasze inne usługi: znakowniki i znaczniki, stemple i matryce do wykrawania oraz tłoczenia blach, a także precyzyjne, hartowane części ze stali narzędziowych.

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi!

Zadzwoń lub napisz - skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana