Precyzyjne, hartowane części ze stali narzędziowych

Posiadamy wysokiej klasy maszyny CNC do obróbki mechanicznej metali oraz do obróbki elektroerozyjnej metali. Około 50% naszej produkcji to różne, często skomplikowane elementy maszyn i urządzeń. Najlepiej czujemy się w produkcji elementów hartowanych, które trzeba poddać obróbce wykańczającej na szlifierkach, drążarkach oraz frezowaniu wykańczającemu w twardym materiale. Wiele elementów poddajemy również polerowaniu. Zlecamy usługi azotowania jonowego, czernienia, wykonania pokryć PVD. Są to m.in. precyzyjne elementy tłoczników, form wtryskowych, form kuźniczych i odlewniczych oraz elementy zamienne do maszyn i urządzeń o wysokiej precyzji wykonania. Czasem wykonujemy też prostsze niehartowane elementy.

Nasza produkcja jest jednostkowa. Produkujemy od jednego do kilku elementów. Czasami trochę więcej, ale seryjną produkcję zostawiamy innym.

Zobacz również

Sprawdź nasze inne usługi: znakowniki i znaczniki, stemple i matryce do wykrawania oraz tłoczenia blach, a także precyzyjne, hartowane części ze stali narzędziowych.

Masz pytania?
My mamy odpowiedzi!

Zadzwoń lub napisz - skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to możliwe.

Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana