Nowa frezarka w naszym zakładzie

Nowa frezarka w naszym zakładzie

Pod koniec września br. do naszego parku maszynowego dołączyła kolejna, trzecia już frezarka. Decyzja o jej zakupie podyktowana była rosnącą ilością zamówień oraz oczekiwań naszych klientów.

„W ostatnich miesiącach odnotowaliśmy znaczący wzrost zamówień w porównaniu do poprzednich lat – Mówi Jacek Targosz, szef produkcji w Toptech. – By nasi klienci byli zadowoleni, a realizacje przebiegały terminowo zdecydowaliśmy się dosyć szybko na kupno frezarki podobnej do tych, które mamy w tej chwili na wyposażeniu.”

Decyzja o zakupie wynikała także z chęci zwiększenia produktywności zakładu Toptech oraz uelastycznienia produkcji.

Maszyna, chociaż podobna do naszych pozostałych frezarek, jest wyposażona w nowe funkcjonalności i jeszcze lepiej dostosowana do naszych potrzeb.

Zaletą frezarki jest możliwość jej wcześniejszej konfiguracji według indywidualnego zamówienia. W ostatnim tygodniu września przybyła do nas z portu w Hamburgu i zajęła swoje nowe miejsce w naszym zakładzie.

frezarka cnc toptech nowa sól

Do instalacji maszyny wynajęliśmy dźwig, który pomógł nam przetransportować ją do wewnątrz zakładu. W kolejnym etapie musieliśmy odpowiednio ją wypoziomować i zdjąć blokady z napędów, a także uzupełnić o środki eksploatacyjne. Następnie czekała nas cała konfiguracja i sprawdzenie działania maszyny.

Nasze doświadczenie pozwoliło nam uporać się z instalacją i konfiguracją w ciągu dwóch dni. Teraz maszyna jest już gotowa do użytku i czeka na nowe wyzwania. Jej obsługą zajmie się Adam, operator maszyn CNC, który będzie miał ważne zadanie – przeszkolić nową osobę w naszej załodze do pracy nad detalami.

Powrót
Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana