Działamy bez przerwy

Działamy bez przerwy

W związku z niepokojącymi doniesieniami o koronawirusie informujemy, że zakład Toptech działa nieustannie. Realizujemy zamówienia zgodnie z planem i jesteśmy do dyspozycji naszych klientów. Wprowadziliśmy jednak kilka zmian, które pozwolą nam zachować bezpieczeństwo w miejscu pracy.

Bezpieczeństwo pracowników i odpowiednia higiena pracy zawsze są na pierwszym miejscu naszej listy priorytetów. W związku z tym wprowadziliśmy kilka zmian w codziennym funkcjonowaniu, które zapewnią nam komfort pracy w trakcie panującej epidemii. Prosimy o zapoznanie się z nimi oraz ich uszanowanie.

Ograniczamy wejścia

Dążymy do maksymalnego ograniczenia wejść na teren naszego zakładu osób z zewnątrz. Kurierów, listonoszy oraz innych dostawców obsługujemy przed wejściem, by chronić naszych pracowników. Do odwołania nie organizujemy także rozmów biznesowych z przedstawicielami handlowymi. Chwilowo odwołaliśmy też spotkania biznesowe związane z najbliższymi inwestycjami.

Szkolimy pracowników

Do pracy w tych niecodziennych warunkach przygotowaliśmy także naszych pracowników. Omówiliśmy zasady postępowania, mające na celu ochronę przed zakażeniem koronawirusem. Wywiesiliśmy też instrukcje postępowania.
By chronić pracowników ustaliliśmy również harmonogram przerw śniadaniowych tak, aby jednocześnie na stołówce przebywały maksymalnie trzy osoby. Oprócz tego zrezygnowaliśmy z witania się przez podanie ręki.

Dezynfekujemy

Wyposażyliśmy budynek w środki odkażające, które znajdują się przy wejściu oraz w grupach produkcyjnych. Każde stanowisko posiada dodatkowo środki do częstego czyszczenia stanowisk. Dbamy o to, by czynności dezynfekcyjne wykonywane były regularnie, szczególnie przy przejęciach zmian.

Zabezpieczamy produkcję

Podjęliśmy także działania zabezpieczające nasze moce produkcyjne w sytuacji, gdy firmy naszych dostawców zostaną zamknięte. W tym celu zwiększyliśmy zapasy narzędzi (frezy, noże, piły), materiałów stalowych i szybkorotujących części eksploatacyjnych (filtry maszynowe, itp.).
 
 

Dzięki tym wszystkim działaniom chcemy zapewnić sobie bezpieczeństwo, a jednocześnie utrzymać planowaną realizację zamówień. W razie jakichkolwiek pytań odnośnie naszej pracy, produkcji czy zamówień, bardzo prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy:
Powrót
Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana