Wizyta uczniów z ZSZ PBO w Zielonej Górze w zakładzie Toptech Polska

Wizyta uczniów z ZSZ PBO w Zielonej Górze w zakładzie Toptech Polska

Kilka tygodni temu nasz zakład odwiedzili uczniowie Zespołu Szkół Zawodowych w Zielonej Górze. Jak przebiegała wizyta? Co nasi goście sądzą o parku maszynowym Toptech Polska? Sprawdź.

Gościmy uczniów w hali produkcyjnej Toptech Polska

Cenimy kontakt z młodymi, ambitnymi ludźmi, którzy chcą się rozwijać i dowiedzieć jeszcze więcej o naszej branży. Właśnie dlatego kilka tygodni temu z dużym entuzjazmem przywitaliśmy w naszej hali produkcyjnej uczniów ostatnich klas z Zespołu Szkół Zawodowych w Zielonej Górze, którzy przygotowują się do pracy w charakterze operatora maszyn CNC. Ponieważ ich kierunek jest ściśle związany z działalnością Toptech i już niedługo zaczną stawiać pierwsze kroki w zawodzie, postanowiliśmy pokazać im, jak funkcjonuje nasz zakład. Zwiedzający mogli obejrzeć nasz park maszynowy, przekonać się, w jaki sposób przebiega jednostkowa produkcja i poznać rozwiązania technologiczne, z których korzystamy. Uczniowie mogli też poznać Toptech Polska jako pracodawcę. Skąd wziął się pomysł na tę wycieczkę i jak wyglądała?

Przyjechaliśmy z Zespołu Szkół Zawodowych PBO w Zielonej Górze – opowiada Agata Waltrowska, wychowawca klasy. – Nasi uczniowie przygotowują się właśnie do zawodu operatora obrabiarek skrawających. Ponieważ są już w trzeciej klasie i niedługo będą szukać pracy, jeden z naszych nauczycieli zaproponował wycieczkę do hali przemysłowej Toptech. Chcieliśmy, żeby zobaczyli zakład od środka i dowiedzieli się nieco więcej o charakterze pracy przy maszynach CNC. Przy okazji mogli też posłuchać, jakie są zasady rekrutacji do firm położonych w strefie przemysłowo-ekonomicznej w Nowej Soli. To wszystko na pewno bardzo im się przyda, kiedy pójdą w świat.

Wizyta uczniów z ZSZ PBO w Zielonej Górze w zakładzie Toptech Polska

Jakie wrażenie wywarł na nich nasz zakład? Czy właśnie tak wyobrażają sobie przyszłe miejsce pracy? Zapytaliśmy o to Szymona, jednego z naszych gości:

Widać, że technologia się rozwija. Maszyny są rozwinięte technologicznie i można na nich zrobić naprawdę wiele rzeczy. Choćby z tego powodu byłbym zainteresowany pracą w Toptech.

Przeczytaj również: Na czym polega praca operatora maszyn CNC?

Wizyta uczniów z ZSZ PBO w Zielonej Górze w zakładzie Toptech Polska

Stawiamy na młodych

Toptech to coś więcej niż nowoczesne rozwiązania i maszyny, które usprawniają pracę. Wysoką jakość każdego zlecenia gwarantują umiejętności naszych pracowników. Właśnie dlatego nie ustajemy w wysiłkach, aby aktywnie wspierać ich rozwój. Równie chętnie dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniem z młodymi ludźmi, którzy szukają dobrego miejsca na praktyki lub właśnie stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Potwierdza to Tomek Wasyluk, właściciel Toptech:

W Toptech stawiamy na młodych. Cieszymy się, kiedy do naszego zespołu dołączają ludzie, którzy chcą się rozwijać w zawodzie i poszerzać swoje umiejętności. Zawsze z chęcią poznajemy ich oczekiwania i kompetencje, prezentujemy nasze technologie oraz tłumaczymy, dlaczego wykonujemy coś w ten, a nie inny sposób. Staramy się, żeby atmosfera sprzyjała uczeniu się i współpracy.

Dowiedz się więcej: Praca w Toptech – jak wspieramy rozwój naszych pracowników

Wizyta uczniów z ZSZ PBO w Zielonej Górze w zakładzie Toptech Polska

Dołącz do naszego zespołu

Specjalizujemy się w jednostkowej produkcji, która obejmuje przygotowanie detali o nawet najbardziej nietypowych i skomplikowanych kształtach. Chcesz rozwijać się w branży znakowania, tłoczenia i wykrawania blach? A może interesuje Cię branża obróbki mechanicznej i elektroerozyjnej metali? Dołącz do naszego zespołu!

Zapraszamy do udziału w rekrutacji wszystkie osoby, które ukończyły już szkołę, ale mają doświadczenie i szukają nowych wyzwań. Sprawdź aktualne oferty pracy i wyślij nam swoje CV na adres t.wasyluk@toptechpolska.pl.

Powrót
Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana