W Nowym Rok z nowymi planami. Cele rozwojowe Toptech

W Nowym Rok z nowymi planami. Cele rozwojowe Toptech

Rok 2021 okazał się dla nas przełomowy. Skupiliśmy się na naszych najmocniejszych stronach i wyznaczyliśmy sobie kierunki rozwoju, które pozwolą nam realizować pełny potencjał naszych znakomitych specjalistów i nowoczesnego parku maszynowego. Opowiadamy, jak minął nam drugi rok pandemii oraz co planujemy na 2022.

Przełomowy rok 2021

Początek nowego roku pokazuje, że 2021 rzeczywiście był dla Toptech przełomowy. Nie chodzi jednak ani o nasze obroty, chociaż były największe od początku działalności firmy, ani o zyski. Najważniejsze jest to, że podjęliśmy decyzję, co tak naprawdę chcemy produkować oraz ponownie uświadomiliśmy sobie, jakie przesłanki stały za otwarciem firmy 20 lat temu. Zaczęliśmy porządkować te kwestie i wyznaczyliśmy sobie jasną, czytelną ścieżkę rozwoju. Udało nam się również sprecyzować kierunki rozwoju zdobywania naszej wiedzy oraz doskonalenia umiejętności.

Przeczytaj również: Drugi rok pandemii w branży CNC. Jak radzimy sobie z wyzwaniami?

Celem, który nam przyświecał, było uporządkowanie naszych procesów oraz sprawienie, aby kierunek, w którym zmierzamy pozostał zgodny ze wszystkim, co wyobrażaliśmy sobie jeszcze przed uruchomieniem firmy. Chcemy, żeby nasi klienci otrzymywali dokładnie takie produkty, jakich potrzebują, o najwyższej jakości na rynku. Właśnie dlatego towarzyszymy im na każdym etapie współpracy i pomagamy podjąć decyzję o tym, co warto zamówić oraz które rozwiązania sprawdzą się w ich zakładzie. Pragniemy, aby odbiorcy mieli w nas oparcie i przekonali się, że naprawdę warto skorzystać z naszych usług.

Równie ważny jest dla nas cały zespół Toptech. Dokładamy starań, żeby nasi pracownicy od samego początku wiedzieli, jakie umiejętności zdobędą w naszej firmie oraz w jakich dziedzinach mogą się rozwijać. Robimy wszystko, aby pokazać im, że uczestniczą sprawach rozwojowych ważnych nie tylko dla Toptech Polska, ale też dla naszych klientów.

Przeczytaj również: Toptech Polska z certyfikatem ISO 9001

Oczywiście są to pewnego rodzaju slogany, ale pokazują, jak myślimy oraz jak chcemy rozwijać firmę. Aktualnie wprowadzamy nasze motto, które ma nam podpowiadać i ułatwiać podejmowanie decyzji biznesowych. To najlepsza wskazówka, kiedy stajemy przed ważnymi pytaniami, np. czy zakup maszyny przyczyni się do rozwoju wybranych produktów albo czy zdobycie wiedzy na jakiś temat przyniesie korzyść pracownikom i firmie. Właśnie dlatego chcemy, aby znał je każdy pracownik.

Nasza misja to:

WPŁYWAĆ NA ROZWÓJ WIELU FIRM Z BRANŻY TŁOCZENIA I WYKRAWANIA BLACH POPRZEZ TO, CO ROBIMY ORAZ CO ZAMIERZAMY DOKONAĆ W PRZYSZŁOŚCI.

OSIĄGNĄĆ TAKI POZIOM WIEDZY I UMIEJĘTNOŚCI, KTÓRY POZWOLI NAM WSPOMAGAĆ SWOIM DOŚWIADCZENIEM FIRMY Z NASZEJ BRANŻY – POCZĄWSZY OD NIEWIELKICH ZAKŁADÓW, POSIADAJĄCYCH POJEDYNCZE PRASY, AŻ DO DUŻYCH TŁOCZNI.

WYPOSAŻAĆ TŁOCZNIE W NIETYPOWE, JEDNOSTKOWE PRODUKTY TYPU MATRYCE, STEMPLE, ZNAKOWNIKI DO WYKROJNIKÓW I TŁOCZNIKÓW, CAŁE TŁOCZNIKI I WYKROJNIKI, A TAKŻE CAŁE STANOWISKA DO TŁOCZENIA I WYKRAWANIA BLACH.

PODNOSIĆ STANDARD ŻYCIA NASZYCH PRACOWNIKÓW POPRZEZ WSPÓLNE, SKUTECZNE DĄŻENIE DO REALIZACJI POWYŻSZYCH CELÓW.

Cele rozwojowe Toptech. Co planujemy w 2022 roku?

Nie bez powodu nasze motto brzmi: Tylko profesjonalne produkty do znakowania, wykrawania i tłoczenia blach. Robimy wszystko, żeby utrzymać wizerunek dobrej, przyjaznej klientom firmy, która naprawdę zna się na swoim fachu. Jakie projekty już rozpoczęliśmy oraz co chcemy osiągnąć w 2022 roku?

Klienci i rynek

Najważniejsza jest dla nas współpraca z klientami. Pragniemy nie tylko lepiej poznać osoby, które od lat zamawiają nasze produkty, ale też stworzyć profesjonalną obsługę nowych konsumentów. W dalszym ciągu budujemy świeże, ciekawe podejście, które powinno już na początku przekonać ich do naszej firmy i zachęcić do dłuższej współpracy. Co jeszcze mamy w planach? Oprócz wdrożenia kilku nowych produktów, stworzonych specjalnie z myślą o potrzebach małych tłoczni, zamierzamy także pokazać nasze pełne możliwości w zakresie opracowywania rozwiązań dla dużych tłoczni w branży motoryzacyjnej i nie tylko.

Pracownicy

Tajemnicą naszego sukcesu są doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy. Stawiamy na ludzi, którzy są zaangażowani i zmotywowani do pracy. Cały czas staramy się budować pełen pasji zespół, który chce się rozwijać i zdobywać nowe umiejętności. W 2022 roku będziemy kontynuować tę politykę. Szkolimy się w zakresie najlepszych sposobów, aby motywować, a nie zniechęcać dobrych pracowników. Nie jest to łatwe zadanie, ale już mamy pewne sukcesy na tym polu.

Produkcja

Obecnie wdrażamy zupełnie nowy proces planowania technicznego przygotowania produkcji. Chociaż prace trwają dopiero od dwóch miesięcy, już zdążyły przynieść bardzo dobre efekty. Udało nam się nie tylko poprawić naszą terminowość, ale też szybciej i jeszcze bardziej wydajnie realizować zadania. Ale to nie koniec zmian. W 2022 roku skoncentrujemy się jednocześnie na wdrażaniu skutecznego planowania bezpośrednich prac produkcyjnych. Będziemy też inwestować w dwie lub trzy maszyny, które usprawnią produkcję matryc i stempli do wykrawania blach.

Sprzedaż

Nie planujemy sztywno wzrostu sprzedaży, liczymy jednak, że ten rok przyniesie nam znaczny wzrost, utrzymujący się w granicach od 20% do 40%. Właśnie dlatego działamy aktywnie na kilku frontach. Jesteśmy przekonani, że dzięki naszym staraniom cele rozwojowe Toptech są jak najbardziej realne i możliwe do osiągnięcia.

Powrót
Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana