Realizacja: Oprawy na wymienne czcionki na indywidualne zamówienie

Realizacja: Oprawy na wymienne czcionki na indywidualne zamówienie

Oprawa na wymienne czcionki z cyframi lub literami. Składa się z trzech wierszy na czcionki, czyli umożliwia znakowanie trzech linijek numerów lub trzech linijek tekstu.

Jest to oprawa na wymienne czcionki z cyframi lub literami. Oprawa na zdjęciu składa się z trzech wierszy na czcionki, czyli można znakować trzy linijki numerów lub trzy linijki tekstu. Oprawa jest przeznaczona na czcionki nazwane w naszej firmie jako typu „T” lub „L”. Jak wyglądają te czcionki przedstawimy w innym poście. Po zamontowaniu czcionek w oprawie, przykręca się ją w tłoczniku, maszynie znakującej lub innym urządzeniu znakującym.

Oprawa pokazana na zdjęciu może pracować w cyklu automatycznym, ponieważ czcionki typu „T” i „L” są w taki sposób zamontowane, że nie wysuną się z gniazd podczas pracy.

Oprawy przeznaczone są do tłoczników, sprzedajemy je dla firm zajmujących się tłoczeniem blach, ale znajdują też zastosowanie w innych branżach do wyciskania znaków w tworzywach, opakowaniach kartonowych itp.

Wykonujemy je z materiałów ulepszonych cieplnie do twardości 32-45 HRC. W niektórych przypadkach wykonujemy twardsze o twardości 60 HRC i więcej.

Technologia wykonania to frezowanie, obróbka cieplna, szlifowanie powierzchni współpracujących, wycinanie otworów na czcionki na wycinarkach drutowych.

Oprawy na wymienne czcionki

Szukasz solidnego wykonawcy? Skontaktuj się z nami lub sprawdź nasze usługi i przekonaj się, jak możemy Ci pomóc.

Powrót
Zobacz
Kontakt

Biuro

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana