Szlifierz narzędziowy

Jeśli:

  • lubisz precyzyjne, dokładne prace, wymagające skrupulatności,
  • wyobrażasz sobie, ile to jest 0,01 mm,
  • chcesz obsługiwać maszyny do precyzyjnej obróbki mechanicznej metali,
  • pracowałeś już na jakiś maszynach do obróbki metali,
  • jesteś zaangażowany w to co robisz w pracy,
  • lubisz współpracować w zespole produkcyjnym,
  • umiesz czytać rysunki techniczne dotyczące wyrobów metalowych,
  • interesuje Cię obróbka mechaniczna i elektroerozyjna metali,

to być może jesteś osobą, której szukamy?

szlifowanie płaszczyzn

Chcemy znaleźć pracownika, który będzie precyzyjnie szlifował różne detale na szlifierce do płaszczyzn, a w miarę rozwoju działu szlifowania (2-3 lata), będzie rozwijał swoje umiejętności szlifierskie na innych nowych szlifierkach (szlifierki do wałków, szlifierki do otworów, szlifierki koordynacyjne, szlifierki profilowe, w tym szlifierki CNC).

Czym się zajmujemy?

Jesteśmy narzędziownią, która produkuje precyzyjne, hartowane wyroby metalowe. Rozwijamy biuro konstrukcyjne w zakresie projektowania tłoczników i wykrojników do blach. Produkujemy całe tłoczniki i wykrojniki. W narzędziowni mamy wysokiej klasy maszyny do obróbki mechanicznej i elektroerozyjnej metali. Są to Frezarki CNC, tokarki CNC, wycinarki drutowe CNC, szlifierki. Nasze wyroby wykonujemy z dokładnościami rzędu 0,01 mm. Naszymi klientami są firmy z branży tłoczenia blach, w tym dużo firm z branży motoryzacyjnej.

Co robimy dla pracowników? Jakich pracowników szukamy?

Aktualnie zatrudniamy 27 osób. Firma jest nieduża, dzięki czemu wszyscy dobrze się znamy. Znamy swoje zalety, wady, mocne i słabe strony. Dzięki temu możemy dopasowywać obszary pracy tak, aby każdy pracował w obszarze firmy, do którego pasuje i w którym lubi swoją pracę. A przynajmniej lubi ją chociaż w 70-ciu procentach, ponieważ trudno dopasować stanowisko lepiej. Taki jest nasz cel, aby wszyscy byli dopasowani i lubili swoje miejsce i stanowisko pracy!

Aktualnie szukamy osób, które są zainteresowane rozwojem w branży obróbki mechanicznej blach i/lub rozwojem w branży tłoczenia i wykrawania blach. Umieją samodzielnie poza pracą rozwijać swoje umiejętności techniczne i swoje zainteresowania. Jest to dla nas ważne, ponieważ są to branże bardzo rozwojowe, chcemy być w czołówce dobrych firm w tych branżach, więc musimy ciągle się doskonalić.

Co proponujemy w zamian?

  • Stałe dobre wynagrodzenie stosownie do zajmowanego stanowiska.
  • Współpracę opartą na partnerstwie – są przełożeni, ale przełożeni są po to, by wspierać w pracy i w rozwoju.
  • Dobrą atmosferę (sprawy załatwiamy w przyjaznej atmosferze; nie obwiniamy za błędy, jak są błędy, to wspólnie usprawniamy procesy – człowiek nie jest winny, błędny jest proces jaki stworzyliśmy, który pozwolił na wykonanie błędu!).
  • Rozwój 1 – proponujemy stały miesięczny budżet na zakup książek lub audiobooków, z których pracownik będzie chciał czerpać dodatkową wiedzę na tematy związane z obróbką mechaniczną, obróbką plastyczną, innymi dziedzinami technicznymi, komunikacją międzyludzką, innymi zainteresowaniami uzgodnionymi z liderami.
  • Rozwój 2 – planujemy organizować wykłady na temat obróbki mechanicznej i plastycznej metali, oraz dotyczące pozytywnej komunikacji międzyludzkiej.
  • Rozwój 3 – rozwój mocnych stron pracownika i jego umiejętności dotyczących stanowisk, które zajmuje. Ten element chcemy realizować poprzez codzienne przekazywanie zdobytego doświadczenia.

Twoje obecne zadania na tym stanowisku

  • Szlifowanie zgrubne i wykańczające specjalnych, hartowanych płyt.
  • Szlifowanie i kątowanie precyzyjnych, hartowanych detali produkowanych dla naszych klientów.
  • Wykonywanie innych prac zleconych przez lidera w czasie samodzielnej pracy szlifierki.

Wymagania

Najważniejsze są dla nas następujące predyspozycje, cechy osobowości i wiedza:

  • nastawienie na wysoki stopień precyzji wykonywanych zadań;
  • nastawienie na wykonywanie zadań w uważny i zorganizowany sposób;
  • nastawienie na sprawne realizowanie zadań;
  • naturalne nastawienie na współpracę, pomoc i uczynność wobec innych osób;
  • umiejętność czytania rysunku technicznego i analizy wymiarów detalu wejściowego tak, aby docelowo wykonać detale w dokładnościach do 0,01 mm;
  • chęć brania dodatkowych zadań do realizacji w trakcie realizacji bieżącej obróbki, jeżeli czas maszynowy na to pozwala;
  • chęć pracy w systemie dwuzmianowym (I zmiana 6.00 – 14.00; II zmiana 14.00 – 22.00).

Oferowane warunki

  • Jasne zasady i oczekiwania, jasny zakres obowiązków.
  • Wynagrodzenie 3000 zł netto (około 4100 zł brutto).
  • Możliwości rozwoju w zakresie obsługi maszyn do precyzyjnego szlifowania metali (w tym maszyn CNC) po zakupie kolejnych szlifierek (perspektywa 2-3 lata).

Chcesz aplikować?

Wyślij swoje CV oraz odpowiedź (może być zawarta w mailu) na poniższe pytanie:

  • Dlaczego uważasz, że sprawdzisz się na stanowisku do precyzyjnej obróbki metali?

CV oraz odpowiedź na postawione pytanie prześlij na adres t.wasyluk@toptechpolska.pl
(w temacie wpisz „Szlifierz narzędziowy – Twoje imię i nazwisko”)

Wyłącznie kompletne aplikacje (CV oraz odpowiedź na zadane pytanie) będą brane pod uwagę w procesie rekrutacji. Prześlij odpowiedź na pytanie – pokaż nam, że pasujesz do tej pracy i zależy Ci na niej!

Zobacz
Kontakt

Biuro Nowa Sól

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

tel. + 48 68 458 54 84

Hala produkcyjna Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

e-mail: biuro@toptechpolska.pl

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Dział techniczny

Potrzebujesz pomocy w zakresie projektów? Zadzwoń, chętnie doradzimy.

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana