Frezer CNC

Jeśli:

  • pracujesz na frezarce CNC;
  • lubisz precyzyjne, dokładne prace, wymagające skrupulatności;
  • masz zmysł analityczny;
  • umiesz samodzielnie podejmować decyzje, co do sposobu wykonania detalu i nie potrzebujesz stałego wsparcia technologów;
  • czujesz się odpowiedzialny za wykonywaną pracę;
  • angażujesz się w pracę…

… to najprawdopodobniej, jesteś osobą której szukamy!

Kilka słów o nas:

Firma Toptech powstała w 2002 roku. Celem firmy jest rozwijanie działalności w branży tłoczenia i wykrawania blach. Działalność zaczęliśmy od produkcji znakowników stosowanych w tłocznikach postępowych i transferowych oraz od budowy stanowisk do znakowania blach na bazie różnych prasek. Stąd wywodzi się nazwa Toptech Systemy Znakowania Trwałego. Produkcję znakowników kontynuujemy do dziś. Staramy się inwestować w dobre maszyny do obróbki mechanicznej metali. Wchodzimy coraz głębiej w tłocznictwo i wykrawanie blach.

Aktualnie produkujemy oprócz znakowników, matryce i stemple do wykrawania i tłoczenia blach, inne części tłoczników i wykrojników oraz precyzyjne hartowane części metalowe. Kilka lat temu zaczęliśmy projektować i budować tłoczniki i wykrojniki. Na razie, obracamy się w tłocznikach jednogniazdowych i postępowych z ręcznym podawaniem pasa blachy. Najbliższe nasze działania będą zmierzały w kierunku produkcji tłoczników postępowych i transferowych z automatyzacją podawania materiału i automatyzacją przekładania detali z gniazda do gniazda. Planujemy oferować całe stanowiska do tłoczenia i wykrawania na bazie pras oraz rozwinąć produkty do automatyzacji tłoczenia. Będziemy wdrażać całe, zautomatyzowane linie produkcyjne na wyroby z blach.

Celem i misją naszej działalności jest dostarczać naszym klientom najlepsze rozwiązania z dziedziny znakowania, tłoczenia i wykrawania blach. Muszą być to rozwiązania dopasowane do potrzeb klienta. Dlatego polecamy różnego rodzaju rozwiązania, tańsze do mniej wymagającej produkcji, i jeżeli trzeba, droższe, ale spełniające najwyższe standardy jakości i wymagań.

Można powiedzieć, że aktualnie jesteśmy typową narzędziownią, która specjalizuje się w tłocznikach i wykrojnikach i produkcji części matryc i stempli do tłoczników i innych precyzyjnych elementów do tłoczników – nie budujemy form wtryskowych i innego oprzyrządowania. Co nas wyróżnia? Nasza produkcja jest jednostkowa. To znaczy, że za każdym razem wykonujemy inny detal. Trzeba za każdym razem napisać nowy program, zastosować nowe narzędzia itp. To powoduje, że praca wymaga ciągłej uwagi i precyzji, przez co nie jest monotonna i nudna.

W narzędziowni mamy wysokiej klasy maszyny do obróbki mechanicznej i elektroerozyjnej metali. Są to Frezarki CNC, tokarki CNC, wycinarki drutowe CNC, drążarki wgłębne i szlifierki. Nasze wyroby wykonujemy z dokładnościami rzędu 0,01 mm. Naszymi klientami są firmy z branży tłoczenia blach, w tym dużo firm z branży motoryzacyjnej.

Praca w naszej firmie to ciekawe wyzwanie. Jesteśmy szybko rozwijającą się firmą. Od kilku lat mamy coroczny wzrost naszych obrotów o 15-25%, a obecne działania najprawdopodobniej pozwolą nam ten wzrost nieco przyspieszyć.

Wiedząc o tym, zaczęliśmy planować zatrudnianie osób o dużym potencjale rozwoju. Poszukujemy doświadczonych specjalistów, ale także osób, które chcą się rozwijać w tłocznictwie i obróbce mechanicznej metali. Osób, które są mocno zaangażowane w swój rozwój osobisty, a przy tym są empatyczne, rozumiejące problemy współpracowników i klientów, które preferują pracę opartą na zasadzie współpracy w zespole, a nie na rywalizacji między członkami zespołu. Szczególnie podkreślamy, ze szukamy osób zaangażowanych w to co robią, osób samodzielnie rozwijających swoją wiedzę. To jest dla nas bardzo ważne.

Firma jest nieduża. Aktualnie zatrudniamy 27 osób. Wszyscy dobrze się znamy i przez to tworzymy z roku na rok coraz skuteczniejszych zespół. Staramy się nawzajem jak najlepiej poznać, żeby dopasować docelowe stanowiska pracy, do naszych naturalnych predyspozycji i zdobytych umiejętności.

Naszym celem jest, aby każdy był dobrze dopasowany do stanowiska i żeby praca na tym stanowisku sprawiała satysfakcję! Dlatego jeśli czujesz, że będziesz dopasowany do pracy jako konstruktor, sprzedawca i lider zespołu i będzie Ci to sprawiało satysfakcję, to wyślij nam swoje dokumenty aplikacyjne. Jeśli czujesz, że to nie jest dla Ciebie, to odpuść!

Sprawdzą się u nas osoby, które nie boją się zmian, ponieważ szybko się rozwijamy i przez to, cały czas coś zmieniamy w strukturze organizacyjnej i na stanowiskach pracy. Często też dostosowujemy zakresy obowiązków do zmieniającej się struktury organizacyjnej i zmieniającego się stanowiska pracy. Oczywiście nie są to wielkie, kluczowe zmiany, ale często wymagają szybkiej adaptacji i akceptacji zmian.

Twoje zadania i obszary odpowiedzialności:

Głównym Twoim zadaniem będzie frezowanie wyrobów i komponentów na 3-osiowych frezarkach CNC (VCE-600, i VCE-800 firmy GF Machining Solutions). Ponieważ naszą profesją są precyzyjne, hartowane wyroby metalowe (produkcja jednostkowa), frezowanie wymaga doświadczenia w precyzyjnych, wykańczających obróbkach, zarówno w miękkim jak i twardym zahartowanym materiale. W razie mniejszego doświadczenia, w precyzyjnym frezowaniu, do dyspozycji mamy doświadczonych technologów i programistów, ale w dużym stopniu oczekujemy samodzielnej pracy.
W wolnych chwilach będziesz pisał prostsze programy w Heidenhain i przygotowywał narzędzia do pracy. Jeśli umiesz pisać programy CAM w zewnętrznych programach CAM-owskich, będziesz mógł w niedługim czasie zostać programistą. Aktualnie używamy programu NX firmy Siemens.

Czego oczekujemy?

Zgłoś się do nas jeśli spełniasz poniższe warunki:

  • odpowiedziałeś TAK na wszystkie punkty z początku ogłoszenia;
  • jesteś dobrym frezerem CNC i rzeczywiście od początku lub po niewielkim przeszkoleniu, poradzisz sobie z zadaniami opisanymi wyżej, w podpunkcie o Twoich zadaniach i obszarach odpowiedzialności.

Co oferujemy?

  • Staramy się tworzyć przyjemną atmosferę, działać na zasadach partnerskich z kolegami i z przełożonymi.
  • Nie winimy za błędy, tylko wspólnie rozwiązujemy przyczyny.
  • Oferujemy możliwość osobistego rozwoju. Jeżeli jesteś zainteresowany to możemy zaproponować Ci osobisty budżet na zakup książek, audiobooków na Twój osobisty rozwój zawodowy. Korzystanie z czasopism technicznych prenumerowanych przez TOPTECH. Szkolenia specjalne z bazy szkoleń TOPTECH, szkolenia wewnętrzne organizowane w TOPTECH.
  • Możemy zaoferować Ci zwrot kosztów dojazdu, jeżeli mieszkasz poza Nową Solą.
  • Pracę dwuzmianową od poniedziałku do piątku w godzinach 6.00-14.00 i 14.00 -22.00.
  • Pracę w soboty w nadgodzinach na 1-szej zmianie (płatne 100% dodatkowo), jeżeli wynika to z potrzeb firmy. Dla osób zainteresowanych pracą w soboty oferujemy więcej sobót, a dla osób niezainteresowanych pracą w soboty, oczekujemy dyspozycyjności przynajmniej w jedną sobotę miesiąca.
  • Bardzo dobre wynagrodzenie dla bardzo dobrych frezerów (informacji o możliwych zarobkach możemy udzielić po wstępnej rozmowie telefonicznej o Twoich umiejętnościach – tel. 510 093 460 – Tomasz Wasyluk).

Chcesz Aplikować?

Wyślij swoje CV na adres t.wasyluk@toptechpolska.pl.

Dopisz też dodatkowo swoje oczekiwania finansowe. W temacie wpisz „Frezer CNC – Twoje imię i nazwisko”.

Zobacz
Kontakt

Biuro Nowa Sól

ul. Inżynierska 8
67-100 Nowa Sól

tel. + 48 68 458 54 84

Hala produkcyjna Nowa Sól

Obsługa klienta

Jeżeli masz pytanie odnośnie spraw dotyczących zamówień, skontaktuj się z nami.

e-mail: biuro@toptechpolska.pl

Przeczytaj:
Klauzula informacyjna

Dział techniczny

Potrzebujesz pomocy w zakresie projektów? Zadzwoń, chętnie doradzimy.

Wiadomość

Dziękujemy, Twoja wiadomość została wysłana